To już 1 września…

Dzisiaj obchodzimy kolejną rocznicę wybuchu II wojny światowej. Pamiętajmy w tym dniu o wszystkich, którzy walczyli o wolność naszego kraju, bo dzięki nim możemy żyć w wolnej i pięknej, niepodległej Polsce.

Dzisiaj również rozpoczyna się nowy rok szkolny 2021/2022. Pamiętajmy w naszej modlitewnej pamięci o wszystkich uczniach, aby w nowym roku szkolnym mogli owocnie zdobywać wiedzę. Pamiętajmy również o nauczycielach i pracownikach oświaty, aby kształtowali uczniów na nowe pokolenia Polaków.
Msza Święta, ze szczególną prośbą o błogosławieństwo w nowym roku szkolnym, asystencję Ducha Świętego na czas edukacji i wszelkie potrzebne łaski dla dyrekcji, wychowawców, nauczycieli, uczniów i rodziców, w naszym kościele w środę o godz. 9:00. Na Mszy św. zostaną pobłogosławione tornistry i przybory szkolne dla pierwszoklasistów. Od godz. 8:30 możliwość skorzystania z sakramentu pokuty.
Rozpoczęcie nowego roku szkolnego w szkołach o godz. 10:00.

Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy 🙂 .