Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

Dzisiejsza niedziela to również Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego. To najważniejsze Święto w Kościele, przypominające nam również o naszym zmartwychwstaniu przy powtórnym przyjściu naszego Pana Chrystusa.

Zmartwychwstanie Chrystusa nastąpiło o świcie: „A oto powstało wielkie trzęsienie ziemi. Albowiem anioł Pański zstąpił z nieba, podszedł, odsunął kamień i usiadł na nim. Postać jego jaśniała jak błyskawica, a szaty jego były białe jak śnieg. Ze strachu przed nim zadrżeli strażnicy i stali się jakby umarli”.

źródło: https://brewiarz.pl/czytelnia/wielkanoc.php3

Z okazji tegorocznych Świąt Wielkanocnych pragniemy życzyć wszystkim naszym parafianom i gościom odwiedzającym naszą stronę parafialną życzenia przede wszystkim zdrowia na te czasy, radości w czasach pandemii, spotkań może niestety w gronie najbliższych z uwagi na panujące obostrzenia, ale w ufności na powrót normalności w naszym życiu.

W naszym kościele Msze św. będą odprawiane o godz. 6:00 – Rezurekcja, o godz. 8:30, 10:00, 11:30 i dodatkowa Msza o godz. 13:00.